Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz 5-6. napján strandolha...

Menzesz 5-6. napján strandolhatok már?

Figyelt kérdés

Általában a ciklusom 5 napos. Szóval amikor mennénk a strandra már a 6. napom lenne. (Igazából délután jött meg, szóval 5-6 nap között lennék) A kérdés az lenne, hogy ilyenkor már nyugodtan strandolhatok, akár tampon nélkül is? Nem szívesen használnék tampont, még sose használtam. Eddig ilyen helyzetbe még sose kerültem, de most szerencsétlenül jött ki a dolog. De elvileg akkor már nem fog tartani a menzeszem. Valami jó tanács? Gyakran járjak mosdóba vagy valami?

Előre is köszi a válaszokat.

14/L



2015. jún. 11. 16:29
 1/2 anonim válasza:
szerintem nyugodtan, ha biztos vagy benne hogy már nem fogsz vérezni. ha nem vagy biztos benne jobb lenne a tampon, kellemetlen szitu elkerülése érdekében.
2015. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bogya Anna válasza:
Általában a fürdéskor leáll a menstruáció, és te pedig már a ciklus utolsó napjaiban leszel ezért nem valószínű, hogy pecsételni fogsz, de a kellemetlen helyet elkerülése érdekében a legjobb ha felhelyezel egy tampont, nem olyan kellemeteln az mint gondolnád, valójában ha helyesen va felhelyezve nem is érzed.
2015. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!