Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kamillatea jó hüvelyborogatásra?

Kamillatea jó hüvelyborogatásra?

Figyelt kérdés
Nehány napja Balatonról jöttem haza, azóta èg a hüvelyem belül, piros. Holnap elmegyek nőgyógyászhoz.. de kicsit borogattam, mert már 2.napja nem múlik.. Remèlrm nem ártottam vele ès talán csodaszerűen elmúlasztja:(
2017. aug. 3. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egeszseges huvelyt sem borogatnam semmivel, ami nem kifejezetten erre a celra van. Azert annak sajat ph-ja es sajat mikro bilogiaja van, amit nem celszeru megboritani. Rogton orvoshoz kellett volna fordulni, ha mar annyira zavaro volt a tunet, hogy ugy erezted avatkoznod kell.

Remeljuk azert nem tettel nagyobb kart....

2017. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan már! A kamilla teával mi kárt okozott volna?! Ilyen hülyeséget.....
2017. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Voltam nőgyógyásznál, kaptam rá huvelytablettat meg canestent:) de hogy milyen flegma orvos volt.. nem is èrtem,èn kedvesen elmondtam a problèmám, ő megm. nem így kell bánni szerintem a másikkal.. főleg egy nőgyógyásznak:( na mindegy biztos elmúlik ettől
2017. aug. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!