Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Most volt hòlyag...

S. O. S! Most volt hòlyagtükrözésem, őrülten mar, csîp, fáj! Nem tudok vizelni sem akkora a fájdalom! Kamillás ülőfürdő és kamillatea ivás segíthet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azonnal menj vissza ahhoz a dokihoz, akinél ma voltál!
2013. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?:O
2013. nov. 20. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát mert 1. nem tudsz pisilni, 2. új panaszaid vannak,

tehát bizonyára a tükrözés közben kaptál egy fertőzést.

De felőlem maradhatsz otthon még egy-két napot úgy, hogy nem tudsz pisilni és mentőt kelljen végül hívni, hogy katéterezzenek...

2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek természetesek a tükrözés után 2-3 napig. Ha viszont addig nem múlnak, akkor tényleg vissza kéne menni orvoshoz. A kamillás fürdő és a tea ivás nem árthat!
2013. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az nagyon fontos, hogy igyál amennyit csak tudsz!
2013. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy szerintem nem a fertőzés miatt van,hanem hogy megsértette szerintem az at endoszkòp vagy mi azt az elvàltozàsomat,ami közvetlenül a hùgycső kivezetőnyìlás alatt van. :/ (Amiatt csináltàk a tükrözést is,de urulògiailag negatìv lett.)

Amùgy köszi a vàlaszokat!

2013. nov. 20. 13:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Igyak?!De akkor kell pisilnem,és annyira fàjt legutòbb is,hogy önkéntelenül felüvöltöttem.Szòval jelenleg egyàltalàn nem tudok emiatt pisilni. :(
2013. nov. 20. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg várjál még 1-2 napot, hátha jobban fogod Magad úgy érezni, ha már napok óta nem tudtál pisilni és aludni! :))) Addig meg kérdezgessél még embereket, hogy szerintük miért kéne most visszamenned az orvoshoz! :D
2013. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jò,hogy te jòt mulatsz ezen...irigyellek.Amùgy nem napok òta nem tudok pisilni,hanem ma kb dél òta...Alvàsròl meg szò sem volt.Yigen,azèrt kérdezem,mert reméltem,hogy vannak itt ilyenben tapasztalt emberek,és nem csak olyanok,akik más kàràbòl gùnyt űznek. -.-
2013. nov. 20. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát bakker, ha 1. Magadtól nem tudod, 2. az 1. és 3. válaszom nem elég, 3. van egy panaszod, még orvosod is van, de nem csinálsz semmit, és azt a döntést hozod, hogy nem mész el hozzá, közben meg S.O.S. kérdést írsz ki, akkor más reakcióm nincs!
2013. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!