Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11hetes terhes vagyok es...

Brigus18 kérdése:

11hetes terhes vagyok es szerdan abortuszom lesz viszont penkteken spztem fel oras altatasom lesz lehetesetleg bajom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Spztem"

Nem értem, mit kérdezel.

2017. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Speed
2017. aug. 7. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Gyönyörű "ember" vagy! Nem vagyok abortuszellenes, de ez már kiverte a biztosítékot. Büdös r.b..c vagy, aki az életet sem érdemli meg, nemhogy egy babát! Nem szoktam ilyet kívánni, de őszintén remélem, hogy soha az életben nem lesz gyereked. Bulizni is voltál? Ünnepeltél?
2017. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú b+, nem semmi vagy....
2017. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok.


Bocsi, hogy ennyire nem értettem a szlenget.


Nagy levegőt kellett vennem. Drogozol, terhes vagy, vagyis már nem, én pedig úgy ülök itt, hogy nehezen jön majd össze a baba. Nem mondok semmit, mert attól nekem nem lesz jobb. Én csak azt remélem, hogy egyszer észhez térsz majd.


L/19

2017. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!