Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a mensim es n8ncs...

Megjött a mensim es n8ncs nalam tampon se betét, mit csinaljak segitseg?

Figyelt kérdés
Egyenlore még csak barnanyálka jön de tudom hogy hamarosan átvált vérre. Nincsen egy lány se a közelben nincs nalam tampon se betet es bolt sincs mert satorozunk. Este azert begyaloglok a varosba de az egy 2 oras ut...addig mit csinaljak? Rakgam be wc papirt de ha elkezd ver jonni akkor atazik... 1 hettel keßobbre vartam azert nem volt nalam...omg segitsegek lecci 14/l

2017. aug. 7. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj egy felnőttnek! Vgay vatta vagy sok zsepi
2017. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most legalább megtanultad: MINDIG legyen nálad, bárhová mész. Táborban vagy? Kérj egy tanártól.
2017. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
na ezért nem megy egy nő soha sehova sem úgy, hogy legalább 1-2 betév vagy tampon (esetleg váltóbugyi) ne legyen nála
2017. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólók már leírták, mindig legyen nálad, főleg 14 évesen, ha nem rendszeres.


Tippem: áldozz fel egy ruhadarabodat pólót, bugyit, törölköző a legjobb, van nedvszívó-képessége, vagy akármit, vágd csíkokra, amit feláldozol és úgy már be tudsz menni a boltba. Mondjuk nem igazán értem, ha sátoroztok, valamilyen kocsinak, szállítóeszköznek kell lennie, gondolom nem gyalog vittetek mindent, de ha így van, és két órát gyalogolsz, az előbb leírtak valamelyikét használd. Ciki, de tűzoltásnak megfelel. Ha én volnék a helyedben, akkor törölköződarab... Sötét színű nadrágot vegyél fel mindenképp, mielőtt elindulsz. Akkor nem látszik, utána kimosod.

2017. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat koszonom. Van nalam par darab vattakorong amivel az arcomat szoktam tisztitani akkor azt odarakom
2017. aug. 7. 15:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

besz@rás!

sátorozáshoz sminklemosó vattakorongot viszel magaddal, de betétet nem :o


van veletek felnőtt? nagykorú? mobiltelefon? gyorssegély vmely szülőtől esetleg telefonon?

2017. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagykoru van velunk de fiu. A szuleim 223 kmre vannak innen. Most mar megoldom. Egy torcsit is bealdoztam felvagtam. Igy eljutok a boltig.
2017. aug. 7. 15:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Es ha szet vagnek egy szivacsot? Es azt raknam be? Mint egy soft tampon? Nagyon nagy hulyeseg?
2017. aug. 7. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, hülyeség. ne tegyél a hüvelyedbe semmit, ami nem oda való.

a boltba mindenképpen el kell menned úgyis.


Mivel vagytok sátorozni? kocsi vagy valami?

hol vagytok a világ végén, ahol nincs egy kisbolt, ahol lehet venni ezt-azt. (és mégis alkalmas a sátorozásra)

2017. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy erdőben vagyunk es gyalog, turazva jottunk idaig. Es van kisbolt. Mar megyek is csak 2 orat kell mennem. Vegig gyalogolni az erdon be a varosba.
2017. aug. 7. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!