Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a terhesség jelei?...

Ezek a terhesség jelei? Terhes vagyok vagy inkabb meg fog jönni csak késik?

Figyelt kérdés
1-2 napot mar késik,cicim faj,mint menstruacio elott, reggeli hőm nem ment le,méhszájam kemény,lejjebb van.

2017. aug. 8. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet aztán kiderül.
2017. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen,de felek hogy korai lenne,nem adna biztos eredményt még. Addig is ha valaki ismeros ebben a témában akkor válaszoljon kérem/mondja el a véleményét .
2017. aug. 8. 22:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha a terhesség jelei megjelennek,akkor már értékelhető eredményt kell,hogy mutasson a teszt,hiszen már megtörtént a megfoganás.

Tehát ha még korai a teszt,mert még nem telt el 12-14 nap akkor nem is érezhetnéd még a terhesség tüneteit sem.

2017. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem is érzem a tüneteket .mint pl hányás meg stb. Csak nem jott meg, es a reggeli hőm is magas , es furcsa mert eddig mindig megjött 28 max 29 napra . Es mar a 30. Napon vagyok .
2017. aug. 9. 08:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Teszt. Teszt. Teszt. Mit szeretnel meg hallani?
2017. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem és negatív lett. Predictor Early teszttel. 2-3 napja mar késik. Es ez mar kimutatta volna gondolom mert az volt ráírva hogy mar 6 nappal a menzesz elott kimutatja én meg már bőven utana vagyok .
2017. aug. 9. 12:30
 7/16 anonim válasza:
A legrosszabb teszt amiről valaha hallottam a PredictorEarly nem hogy 6nappal elötte de még utána sem mutatja ki, vagy pedig pozitívat mutat és baba meg sehol!! Én a hagyományos teszt csíkhoz ragaszkodom vagy a kazettás! én 6nap késés után teszteltem (egyébként nem szokott késni az érettségi stresszre fogtam) iszonyuan görcsölt a hasam mint mensi előtt és a cicim is nagyon fájt ! És mégis terhes voltam ! Úgyhogy a helyedben én tesztelnék =)
2017. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem Gabriel tesztel. Negatív lett. De még mindig nem jott meg.
2017. aug. 10. 09:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Orvos?
2017. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát ha továbbra sem jön meg akkor orvos lesz.
2017. aug. 10. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!