Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 honapja ki vetek a bal...

Viktoriam111 kérdése:

9 honapja ki vetek a bal petefeszkem. Azota vigyaztunk h ne essek teherbe. De dec.6. meg tortent. Mar nem vigyaztunk. Kb.2 napja 37. 0 es 37.5 kozott mozog a lazam. Apro hoemelkedes. Ez lehet a korai terhesseg jelei?

Figyelt kérdés
faj a derekam ingadozik a hangulatom

2016. dec. 18. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszt? Némi hőmérséklet-ingadozásnál meg hisztinél tisztább lenne, ha tesztelnél, nem? Ezek lehetnek kábé egymillió dolognak a jelei.
2016. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy a menzeszed fog megjönni.
2016. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a menszeszem 29.-30.szokott lenni.tesztet meg nem csinaltam,gondoltam elob kerdezek,hogy lehetseges e a terhesseg ilyen tunetekkel)))
2016. dec. 18. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg az influenza, nátha, frontérzékenység is lehet. Félidős (peteéréses) tünet is lehet, nekem pl van minden hónapban, has- és derékfájás, hiszti jár vele. Úgyhogy nem fogod tudni az igazat, amíg nem veszel egy tesztet.
2016. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ki sem maradt a menstruációd, és már fantáziálsz?? Még a teszt se mutatná, ha lenne is valami.
2016. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!