Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyászati vizsgálat...

Milyen nőgyógyászati vizsgálatra lenne érdemes elmennem? Történetem lent.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 5 éve van barátom, 4 éve élek szexuális életet, 1,5 éve szedek fogamzásgátlót. Idén nyár elején kezdődött, hogy fájdalmassá vált a szeretkezés, utána a pisilés, sárgás de néha zöldes vagy barnás hüvelyi folyásom volt. Sztk-ba járok, mivel nincsen saját keresetem még, anyukám meg nem hajlandó pénzt kiadni magánrendelésre. Először canesten hüvelytablettát írt fel az orvos, de utána nem lett jobb helyzet. Visszamentem és klion D-t kaptam, hüvely ill. szájon át bevehető tablettát (barátom is kapott ilyet) de semmit nem használt, ugyan olyan panaszaim vannak, de már a szexuális életem sem olyan mint pár hónappal ezelőtt, egyszerűen félek már tőle hogy megint előjönnek a tünetek. Harmadjára mentem vissza nőgyógyászhoz, amikor vettek tőlem hüvelyből kenetet majd mikor visszamentem közölték , hogy makk egészséges vagyok. Most akkor ez hogy lehetséges? Egyszerűen akármennyire is szeretnék, nem tudok hinni a nőgyógyásznak. Megelégeltem a helyzetem és eldöntöttem hogy a nyáron diákmunkával megkeresett pénzemből magánrendelésre megyek, de tanácstalan vagyok hogy hova, meg milyen vizsgálatra jelelntkezzek be. Olvastam hogy a tüneteim akár méhnyakrák tünetei is lehetnek. Ez kiderült volna a sima hüvelyi kenetlevételnél? (Egyébként be vagyok oltva méhnyakrák ellen, de soha semmi sem 100%-os)

Tudnátok nekem tapasztalatokat, tanácsokat mondani? Esetleg megbízható nőgyógyászokat pesten, árakat.



2017. aug. 9. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha most kivizsgáltatod magad akkor három hónap után újra??? Kicsi az esélye a Te korodban a méhnyakráknak ennyi vizsgálat után pláne! Valami immunerősítést kéne inkább meg vannak ilyen Génia stb. kúpok..probiotikumok..
2017. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél valami hüvely-ph helyreállító készítményt a gyógyszertárban -mert ezt már a sok gyógyszer is kiválthatta nálad-, azokat recept nélkül is kiadják. Pl. Gynoflor, Gynoxin, Vitagyn C. Használj el egy dobozzal, és ha ez sem rakja helyre a dolgokat odalent, akkor keress fel egy magándokit.

Én csak az enyémet tudnám ajánlani Újpesten, nem tudom ez mennyire esik ki neked?...

2017. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van még a Lactofeel gél ilyen, háromezer HUF de nem rossz..de a sima natúr joghurt is megteszi:) tamponra..éjszakára..
2017. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A méhnyakrák szűrésnél citológiai vizsgálatot csinálnak a méhszájról és a méhnyakból vett kenettel. Én magándokihoz járok, mert nagyon nem volt szimpatikus az SZTK orvos - márpedig ez bizalmi dolog. Az én dokimnál 14.000 forint egy méhnyakrák szűrés (vizsgálat, ultrahang, cytológia) De nem kell a legrosszabbra gondolni. Esetleg kerületen belül nincs más SZTK? Nálunk kettő van - egy Óbudán és egy Békásmegyeren, de sztkn belül is több nőgyógyász szokott dolgozni, szóval kérj időpontot egy másik nőgyógyászhoz. Ha nagyon aggaszt a dolog, nyugodtan kérj konkrétan rákszűrést, mert valahogy ez nem mindig alap hogy maguktól elvégezzék.
2017. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is III.ker.i vagyok, most voltam én is /42/..

a Mammutban van CentrumLab ott minden vizsgálatot elvégeznek párezer huf-ért... jó nőgyógyászt talán Békáson tudnék a Banczik Zoltán csinálta a méhszájamat ő sebész is egyben, érdekes ő észrevette rögtön amit a többiek nem és lefagyasztotta -kb fél perc fájdalommentes-! azóta nincsenek fertőzéseim sem minden oké na ő is a probiotikumos cuccokat javasolta...! Nem tudom rendel-e még ott../Békásmegyeri rendelő/

2017. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bár nem tudom most itt olvastam róla...rossz véleményt..

passz...én nem találtam olyan borzalmasnak..

2017. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!