Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám visszanyerni a...

Hogyan tudnám visszanyerni a régi önmagam? A libidóm leghalványabb nyomát sem találni.

Figyelt kérdés

1,5 éve szedek fogamzásgátlót. Mára odáig jutottam, hogy a szex nyűg, a leghalványabb gondolata sem jelenik meg a fejemben.

Összetett a dolog. Rengeteg probléma volt a párommal. Merevedési problémái voltak /vannak, mivel ideges típus és fél, hogy nem tud kielégíteni. A megfelelési kényszer miatt meg sorozatos kudarcok érték. Minél jobban akarta, annál jobban nem ment. Én belenyugodtam lassan és már nem fogom fel kudarcként, ha nem sikerül. Ha megy megy, ha nem nem... Aztán jöttek a betegségek (hüvelygyulladás), ami miatt hetekig nem volt semmi. Félek, hogy fáj és újra beteg leszek, aminek hetekig tartó fájdalom, szenvedés a vége...Ma már nem tudom, mi miért történt. A gyógyszer okozta a libidóm nullára csökkenését, vagy a rossz szex és a félelmeim együtt véve.

A 4. fajta fogamzásgátlót szedem. A gyógyszer előtt sosem volt gondom. Mindig nedves voltam, fel tudtam izgulni és éjjel - nappal kívántam a szexet. Ma a nedvesedést túlnyomó részben a síkosító oldja meg, felizgulás meg...lassan már azt sem tudom, mi az... Ha van szex, az is csak azért van, hogy ne szenvedjen a párom, ez kb. heti 1 alkalmat jelent. Én tökéletesen megvagyok szex nélkül...


2010. máj. 24. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

én inkább azt tartom problémának, hogy ilyen a háttered a pároddal. menjetek el egy sexológushoz, vagy járjatok külön utakat ha nem megy.

az tuti, hogy nem a tablettától van. millió nő szedi ilyen gondok nélkül

2010. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A libidócsökkenés nagyon gyakori probléma fogamzásgátló szedése esetén. És a hüvelygyulladás is lehet mellékhatás. Szerintem inkább keressetek másik védekezési módot.
2010. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek 2. válaszolóval, a libidócsökkenés eygértelműen lehet a tablettától. Elvileg a hüvelygyulladás is, már ha gombásodás okozza, ezt orvos tudná igazolni. Megjegyzem, nekem akkor volt mindenféle hüvelyi problémám, amikor rossz kapcsolatban éltem, de az máshogy volt rossz (a pasi szarrá alázott). Mindenképpen próbáld meg, hogy elhagyod a tablettát, de azonnal nem lesz változás, több hónap, míg kitisztul belőled.minden jót, jobbulást!
2010. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!