Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Terhesseg alatt 20 kilot...

Terhesseg alatt 20 kilot hiztam, sajnos narancsbor is van boven. Milyen gyakorlatokat es etkezest ajanlotok, ha szeretnem visszanyerni regi 52 kilos sulyomat?

Figyelt kérdés
Nem kell izomtomeg, de azert szep "kidolgozott" testreszeket szeretnek. A fenekemre es a csipomre jott fel sok...Sajnos nem tul sok idom van a pici miatt de szoritok a mozgasra. Vmi hatekonyat javasolnatok nekem? Koszonom :)
2011. szept. 24. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
20 kiló plusszal már óvatosan kell mozogni. Én első körön azt javaslom, hogy ha már elég nagy a babád, akkor menjetek jó nagy sétákra, akár 6-8 km-eket egy nap. Most még szép idő van, jól beöltöztetve biztosan ő is élvezni fogja :)
2011. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Bár én nem híztam sokat a terhesség alatt(6 kiló)de miután megszületett a baba, pár hét alatt lefogytam még többet is mint ami feljött. A szoptatás önmagában fogyaszt+ a babakocsi+ gyerek egész napos cipelése+ boltba járkálni stb stb. Hidd el hamar lefog menni. Nekem már másfél éves a kisfiam, most már egész nap takarítok utána, ha az utcán vagyunk futkározok utána.(jelenleg 12 kilóval vagyok könnyebb)

2011. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de en most szeretnem atformalni magam es nekem nem eleg ez a mozgas. Regen sportoltam, (nem versenyszeruen)de mostmar nincs erre lehetosegem, ez hianyzik. Nem az alapveto dolgokra gondolok.Koszi a valaszokat.
2011. szept. 24. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
naponta 40 perc aerob edzés kéne (tempós! séta, vagy bicikli, vagy ellipszistréner stb.), és diétás étrend!! Ez utóbbi esetén kerüld az egyszerű szénhidrátokat, mint pl cukrok, kerüld a fehérlisztet, a zssíros kaját, egyél sok sovány húst a szénhidrát bevitelt pedig lassan, fokozatosan csökkentsd le.
2011. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!