Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami fehér a vaginámban,...

Van valami fehér a vaginámban, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem folyik ki és megtudom tisztítani a nemi szervemet tőle. Csak úgy van.

2017. aug. 9. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Gyakrabban fürödj
2017. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól lehet, hogy nem mosom meg belül? (nekem nem mondta anyukám, hogy OTT is meg kell)
2017. aug. 9. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem szabad bentre nyúlkálni a vaginádban (csak tiszta kézzel, ha époen szexelsz, vagy masztizol, máskor nem) és nem szabad kimosni! Normális a fehérfolyás, ez a váladék tartja nedvesen a hüvelyedet és az nem jó ha száraz, fájna.
2017. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van fehérfolyásom, de ez nem az. Nem száraz és nem is folyik, csak rajta van a nagyajkon. (de nem viszket, nem fáj, nem büdös)
2017. aug. 9. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A huvelyedet ne mosd ki, de nagyajkakon belül muszáj, én szethuzom, vizsugarat addig iranyitom felé amíg jólesik
2017. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak a nagyajkakra gondoltam. Még egyszer sem mostam meg belül. Tudom, undorító igénytelen disznó vagyok, de tényleg senki sem világosított fel erről. Meg más dolgokról sem. A fehér folyásra is azt hittem hogy beteg vagyok, a netről tudtam meg hogy normális... akkor amiatt van lehet, ugye???
2017. aug. 9. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Normális, nem beteg vaginában is simám lehet fehér színű váladék, ha nagyon nézegeted, ami fürdés után is ottmarad, mert a hüvelyet nyilván nem mosod ki belülről. Ez teljesen mormális, nem kell vele foglalkozni, ha valami baj lenne az vagy fáj, büdös, vagy fura színe van a fehérnemün.
2017. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, kezdek megnyugodni :)
2017. aug. 9. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mert csak a fehérfolyás miatt van :)
2018. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!