Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menstruác...

Miért nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hete késik és nem tudom, hogy mi lehet az oka. Eddig többnyire mindig pontosan jött meg max 1-2 eltérés volt. Mi lehet ennek az oka? 21/L

2017. aug. 11. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor a meleg. Én is így vagyok vele, nekem is 1 hete kellett volna megjönnie. Mondjuk mi a babát se bánnánk, de negatív lett a teszt szóval nem babázunk. Nekem nyáron sosem rendszeres, a meleget nem szereti a szervezetem valamiért. Tavaly (pedig nem is volt ilyen meleg nyár mint ez) 3 hetet is késett egyszer.
2017. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hét késés még semmi. Nekem is késett már ennyit.

Sok mindentpl lehet.

Idő, hormonok, stb.

2017. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Terhességet alapból kizártam, mert ahhoz kellene egy apajelölt is, aki nem volt. Sajnálom, hogy nem jött össze a baba. Most már egy kisit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.


Kedves második. Köszönöm a te válaszodat is. Nagy segítség volt, és legfőképp nem fogok tovább stresszelni rajta.

2017. aug. 11. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Megjött már?

(második voltam)

2017. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 2 napja
2017. aug. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!