Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitol lehet?

Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
A baratommal 2 hete megszakitasos modszert hasznaltunk, jovohet elejen kene megjojjon, viszont mar ezen a heten kezdtem erezni, hogy gorcsolok, meg szur a hasam alja, mikir ezek voltak el is mult a folyasom, aztan azt hittem meg fog jonnim mert sokszor elobb jon meg mint kene, de nem jott meg. Ma viszont ujra feher folyasom van. 24-28 naposak a ciklusaim de van mikor 1 hettel elobb jott meg. Szerintetek? Mitol lehet? Talan fertozes? Nem szur ott lent es szagtalanm ugyanolyan folyasom van mint mindigm az allaga se mas, csak kicsitt tobb jon.

2017. aug. 11. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet terhes vagy! Az elovaladekbol is bekerulhetet spermium a szervezetedbe! Ha kesik a mensid kb 2 hetet akkor csinalj tesztet
2017. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, ilyenkor mar a terhességet kimutatja. Ha nem vagy terhes valszeg meg fog jonni.
2017. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es a folyas az mitol lehet? Hogy eltunik aztan meg ujbol van?
2017. aug. 11. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most igy jön meg.

Mindenesetre nem ajánlom a megszakításos módszert...

2017. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nekem is igy szokott jonni a folyas szinte ossze-vissza, viszont a megszakitasos modszert hagyjatok abba, hasznaljatok ovszert vagy tablettat.

2017. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem most érezted meg a beágyazódást. A folyás megváltozása is terhességre utal. A terhesség legelső jeleit soroltad fel, szóval vegyél egy tesztet.
2017. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Azert ne ijedj meg, a menstruacio elotti tunetek nagyon hasonloak a terhesseg elso jeleihez.

2017. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mar nincs semmi jel, es meg nem jott meg..
2017. aug. 12. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Teszted?
2017. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!