Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanas az allamon a szaj...

Pattanas az allamon a szaj korul, mitol van? Hormonalis gondra gyanakszom, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Evek ota van az allamon pattanas, mielott megjon, miutan elmulik, ovulaciokor is.

Amit megfigyeltem, hogy terhessegem elott mindig volt pattanas, amint terhes lettem, vegig a 9 honapig egy darab se bujt ki.

Aztan a szoptatas utan egybol visszatertek ugyanott az allamon.

Akkoe valoszinu, hogy hormonalis ugye?

Hazidoki el tud ezzel kuldeni valahova?

Vagy eletem vegeig pattanasos leszek?

32 eves vagyok, fitten elek, heti 4-5 sulyzos edzes, normalisan tisztan etkezem.


2017. júl. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj, ő is el tud küldeni kivizsgálásokra, amúgy lehet hormonprobléma, de nekem pl rosacea volt ugyan ezekkel a tünetekkel.
2017. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Borgyogyasz el fog kuldeni hormonvizsgalatra?
2017. júl. 26. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász nőgyógyászhoz fog küldeni.
2017. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász engem csak vérvételre küldött.
2017. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először nőgyógyászhoz menj kérj citológiát és beutalót vérvételre a hormonokra: t3,t4,progeszteron, tesztoszteron, ösztrogén, ösztradiol, tsf, fsh, lh.

Ezt két alkalommal veszik le de majd mondani fogja melyik időpontokon kell menned.


A vérkép sokat elárul majd ha ott a probléma.. és ha nem utána érdemes a bőrgyógyász aki ugyis a nőgyógyászhoz küldene első kézből és igy megspórolnál egy oda vissza küldözgetést.

2018. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!