Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamit? Mit tegyek?

Elkaphattam valamit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 napja viszket és ég a nemiszervem a hüvejbemenetnél meg ugy az egész kívül..

Nagyon félek..mit csináljak hogy elmúljon? Gondolkodtam hogy lehet el kéne menjek orvoshoz de félek tőle..

Tudnátok tanácsolni valamit amitől esetleg elmúlhat?

16/l



2017. aug. 11. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb bajt csinálsz, ha nem mész el. Gyorsan megvizsgál, ír fel gyógyszert és kész. Ha házilag kezelgeted, attól rosszabbothat is, ugyanis senki nem tudhatja, mit kaptál el és hol/kitől.
2017. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, ezek nem szoktak csak úgy elmúlni, ha nem kezelik, akkor rosszabbodni fog és komolyabb bajokat is okozhat.

Orvos kell, mert nem lehet tudni, hogy mitől van, és így azt sem, hogy mi kéne rá.

2017. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nagyon félek, életemben nem voltam még..azt se tudom hogy egyedül mehetnék-e mert anyumnak is félek elmondani.:(
2017. aug. 11. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Életem. Nőjj fel picit kérlek. Túl kell ezen is esni, az orvos napi 30 olyat lát, nem fogja érdekelni. Annyi fogja érdekelni, hogy szűz vagy-e még, akkor másképp vizsgál. Anyukádnak meg szólj, ő is nőből van, ezen semmi szégyellenivaló nincsen.
2017. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat am..

Akkor szerintem hétfőn elmegyek valahogy orvoshoz,

mert hétvégén nincs rendelés:/

2017. aug. 11. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltál pasival? Valoszinü trichosomas fertözés. Büdi? Nem tudjuk igy. Lehet baci, gomba. A doki megvizsgál, anyukád nem kell hozzá. Ir fel gyogyszert és két hét alatt rendbejössz.
2017. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam pasival és nem büdös..

Csak viszket meg égő érzés néha.

Én valami gombának gondoltam, de nem tudom mi lehet..:/

2017. aug. 12. 05:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínü, h gomba. De jobb, ha doki ír fel rá vmit, akkor biztosabb a kezelés, és hamarabb mulik el.
2017. aug. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben

köszi a válaszokat..

2017. aug. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!