Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirena spirál mellett meddig...

Mirena spirál mellett meddig normális a hosszú menstruáció, és barnázás? Részletesebb infók lent.

Figyelt kérdés
5 Hónapja van fent, és havonta kb 2 hétig menstruálok, a többi időben barnázok, ami most mintha picit kevesebb lenne. Mellette 4 kg-ot híztam, ingerlékenyebb vagyok, illetve több mellékhatást is észrevettem. A doki szerint még várjunk, lehet még jobb. A szülésznőm szerint ha eddig nem, akkor már nem valószínű. Hajlok affelé, hogy levetessem. Adjatok tanácsot! Köszönöm
2017. aug. 12. 22:55
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem három hónapot adjak neki és minden szuper lesz...kevés havi verzes, de el is maradhat...1,5honapnal tartok és folyamatosan verezgetek. És én is hiztam, pedig elméletileg nem kellene tőle
2017. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!