Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellékhatásai?...

Fogamzásgátló mellékhatásai? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Korábban 2 évig szedtem a Mirabella 75/30-at, soha semmi bajom nem volt tőle, szép volt a bőröm, fogytam, nem volt gond vele. Aztán egyedülálló lettem, és fél évre abbahagytam a szedést. Aztán a sors úgy hozta, hogy szerettem volna elkezdeni újra szedni, így elmentem nőgyógyászhoz, vérképre, minden rendben volt, és mivel ez korábban bevált, megint ezt kezdtem el szedni 1,5 hónapja. Azóta híztam közel 3 kilót, a bőröm borzasztó zsíros, rengeteg pattanás jelent meg az arcomon és a mellkasomon is, és ezt nem értem, mitől lehet?? Ha korábban nem voltak a gyógyszertől ilyen panaszaim, akkor most a szünet után hogy jöhettek ki ezek a gondok? Valami tipp? Vagy váltsak gyógyszert?
2017. aug. 15. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szünet okozta. Mondd el a dokinak, hátha másik gyógyszert javasolt.
2017. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*javasol
2017. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!