Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire számít a terhességnél...

Mennyire számít a terhességnél, hogy nagyon kicsi a méhem? Már voltam egyszer terhes, sajnos elhalt a baba 9 hetesen. A doki szerint csoda volt, hogy egyáltalán sikerült teherbe esnem. Van rá esély, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne adjátok fel, biztos összejön! :)

A méh egyébként tágul, ahogy nő a baba, véleményem szerint ennek nem kellene akadályozó tényezőnek lennie. De ha a doki mondja... Attól még próbálkozzatok! Sok sikert!

2010. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

anno nekem is azt mondta a doki,hogy kicsi a méhem de azt mondta,hogy ez terhességnél nem nagy gond,csak jobban oda kell figyelni.azóta megnézték rendesen és kiderült hogy nem kicsi.

Kitartás majd jön a baba,ha itt lesz az ideje.

2010. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az első nőgyógyász, hogy ilyen kicsi méhemmel sosem lesz gyermekem.Tévedet,mert már akkor terhes voltam és l5o cm magaságommal 55 kg súlyommal 3,85 kg kislányt szültem.

Egyébként a baba születése előtt nekem is volt 2 vetélésem.Hidd el sikerülni fog.

2010. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na az ilyen orvosoktól mentsen meg az Úristen!

a méh nagysága a legkevésbé releváns tényező a teherbeesésnél, ugyanis az képes tágulni. gondolj bele, még egy normál méretű méh is hányszorosára képes tágulni a 9. hónapra az eredeti méretéhez képest. mert ha azt vesszük, akkor egy 9. hónapos terhes méh-hez képest egy nem terhes méh is nagyon-nagyon kicsi. rengeteg baromságot képesek összehordani az orvosok. nekem egyszer azt mondta egy urológus amikor a vesémet meg a hólyagomat UH-ta, hogy nagy a baj, mert ő nem ilyennek szokta látni a méhet, tehát nem urológiai a bajom, hanem nőgyógyászati... képzelheted. a nőgyógyász meg fogta a fejét, hogy ki volt ez a barom, aki nekem ezt mondta, ugyanis teljesen rendben van a méhem...

nézz egy normális, hozzáértő orvos után.

2010. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!