Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, ugye?

Ez normális, ugye?

Figyelt kérdés

Az aktust követő menstruációm megjött rendesen, minden rendben volt vele, majd az azt követő is megjött, igaz kb. 3 nap késéssel (de akkor voltak ezek a nagy melegek, szerintem ez volt a baj). Mindkét ciklusnál, úgy kb. a felénél elkezdett fájni a mellem, az alhasamban szurkáló érzésem volt, kicsit puffadt voltam és kemény volt a hasam. Illetve, ez volt az előző menstruációm után, majd megjött a következő, rendes menstruációs tünetekkel. Most pedig (ez volt ugye az aktus utáni 2. menstruáció), a ciklus 11. napjánál elkezdett fájni a mellem és ugyanaz van, mint az előző menstruációt követően. Ez az ovuláció miatt lenne? Normális ez? Semmiképp sem lehetek terhes, ugye? (az első menstruáció után csináltam egy tesztet picit tovább hagytam a vizeletben, de negatív lett)


Remélem érthetően fogalmaztam, az esetleges hibákért bocsánat és előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 15. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Peteérés jele, ha kétszer megjött, nem vagy terhes. Ha védekeztek, nincs értelme aggódni.
2017. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk (tudom, felelőtlenség volt), de nem élvezett el (igen, azt is tudom, hogy ez nem zár ki semmit) és igen, megjött kétszer, de azért kicsit félek, mert hallottam már olyat, aki menstruált terhesség alatt.
2017. aug. 15. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész el egy orvoshoz? Mi honnan tudjuk?
2017. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ilyet mindenki csinált már életében, nem is egyszer. Én is. Persze, nem vagyok rá büszke, meg én is paráztam, de nem lett baj. De ez nálad meg másnál sem zár ki semmit. Amióta védekezünk (gumival kezdetben, aztán bogyó), tényleg sokkal jobb, nincs stressz. Nem lesz baj, ha kétszer megjött.


Első voltam.

2017. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!