Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem normális, ha nőgyógyász...

Nem normális, ha nőgyógyász után vérzem, vagy ha órákkal később még fáj, ugye?

Figyelt kérdés
Dr Németh Péternél voltam, életemben először ilyen vizsgálaton, és ugyan tudtam, hogy nem lesz kellemes, de hogy ennyire, azt álmomban sem hittem volna. Amúgy csak szűrésre mentem, szóval semmi különös, de mondjuk hogy a kommunikációja kimerült a köszönés - elköszönésben + néhány instrukcióban az ülés módjáról, az is elég fura volt. Vagy a nőgyógyászok mindig szófukarok? Nektek milyen egy ilyen vizsgálat?

2017. ápr. 19. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is olyan, sőt sérüléseket és fertőzéseket is szereztem ott, ezért nem járok már.


Urológia (PH-tesztek), hasi ultrahang, hüvelyváladéktenyésztés az bőséggel elég és biztonságosabb is, mint a hüvelyfeltáró vizsgálat.


Egyszer teljeskörű STD-szűrést akartam, és _elvileg_ van 0,01% esélye annak, hogy van olyan kórokozó a méhnyakban, ami nem jelenik meg a hüvelyváladékban, ezért a bőrgyógyászatra mentem, ott ugyanolyan hüvelyfeltáró vizsgálatot végeznek mint a nőgyógyászaton, és így tudnak mintát venni a méhnyakváladékból.

De az eszközök mások, az orvosok mások, meg az egész jellege egy fokkal jobb, mint a nőgyógyászaton.

Volt egy exem, aki átvert a szexuális szokásai és partnerei számát tekintve, és már 2 nemi úton terjedő betegséget diagnosztizáltak nálam, amiket tőle kaptam, ezért biztosra akartam menni.

De ma már - ugyanebben az élethelyzetben - megelégednék a hüvelyváladék tenyésztésével is ehelyett, és abból ugyanúgy megcsináltatnám pénzért a teljeskörűt.

2017. ápr. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Először voltál rákszűrésen. Normális utána a vérzés. Nem mindenki ugyanúgy éli meg ezeket, szóval ne aggódj. Egyébként nem minden doki ilyen, nálam az összes férfi doki jófej. :)

20N

2017. ápr. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Durva volt a nőgyógyász. Én is volt, hogy véreztem és több napig fájt a hasam egy vizsgálat után. Ez több orvosnál is előfordult. Aztán mikor végre megtaláltam az "igazit", azóta nála nem volt egyetlenegyszer sem ilyen probléma. Még csak kellemetlen se volt a vizsgálat. Javaslom, hogy te is menj máshoz. Vannak akik egyszerűen ügyetlenek, durván vizsgálnak.
2017. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!