Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány kollégisták! Ti hogyan...

Lány kollégisták! Ti hogyan intézitek a menstruációs dolgokat a koliban? Volt már ezzel kellemetlen élményetek, hogy a koliban jött meg? Milyen praktikák vannak, hogy ez ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi kellemetlen. Miden nő menstruál, ha egészséges. Kiviszed a betétet, tisztába teszed magad, majd becsomagolod wc-papírba vagy a betét fóliájába gurigatod vissza és a szobádban a kukába kidobod.Gondolom elsőnek vagy kolis, hidd el utána ha összeszoktok a lányokkal nem lesz előttetek intim téma. :)
2017. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére nem voltam kolis. Azért a zuhanyzós része kellemetlen lett volna, hogy ott csorog a vér... :D Tampont nem használok (ill. alig használtam anno is), mert a testem valahogy sosem szerette, aztán a nőgyógyászom is azt mondta, hogy jól teszem.
2017. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy minden nő menstruál, és ez a normális. De mi van, ha valaki ejszaka átázik!? Az viszont kellemetlen
2017. aug. 15. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

közös zuhanyzó volt (6 db zuhanyfülkével, függöny nélkül!) a kollégiumban. Én vérzés idején a tampont/betétet a köntösöm zsebébe tettem, zuhanyzás előtt elmentem vécére, és ott lerendeztem a dolgot, utána mentem csak zuhanyozni.nálam kollégiumban nem volt opció, hogy tampon nélkül zuhanyzok, ugyanis mire eljutottam volna a klozettig, kb a bokámnál folyt volna a vér.


Volt, akit egyáltalán nem érdekelt a dolog, simán a zuhany alatt kiszedte, és amikor végzett, akkor a zuhanyzó közepén feltolta magának a tisztát.

Na, ez azért durva volt :o :o :o

2017. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az kellemetlen, de szerintem minden nő járt már úgy élete során, én még a mai napig, mivel rendszertelenül jön meg és sose tudom mikor kezdek vérezni ezért mindig vagy épp jókor megyek wc-re vagy este jön meg és reggel minden véres. :D Koliba sokan jártak már így, szobatársaim is szóval nem kell ezen aggódni. Ilyen esetben a lányok inkább sajnálják, mint hogy cikizzék a szerencsétlenül jártat. Ha meg valaki ki meri cikizni el kell küldeni a *** ba mert erről senki nem tehet.
2017. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tarts magadnál a szekrényben betétet/tampont, és akkor nagyon váratlanul nem érhet... Ha kb rendszeresen jön meg, akkor rakj be előre éjszakára betétet, hogy ne ázz át! Mikor meg megvan, akkor rakj magad alá egy régi/már kicsit koszos törölközőt vagy akár egy koszos pólót, hogy ha csorog, akkor ne az ágy legyen véres, csak a te holmid. Esetleg aludj 2 bugyiban, nekem ez is bevált :))
2017. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
A zuhanyt úgy a legkönnyebb elintézni, hogy beraksz egy betétet a tiszta bugyiba előre, azt odarakod minél közelebb a zuhanyzóhoz, és mikor bemész a zuhanyba, még rajtad van a bugyi a régi betéttel, és csak ott veszed le, és a zuhany mellé rakod a földre (remélhetőleg nálatok sincs víz ott). És mikor végeztél a zuhannyal, akkor esetleg a régi bugyit "oda"tartod, amíg eljutsz a törölköződig, illetve a tiszta (betétes) bugyidig. A régit meg gondolom úgyis kimosod, tehát tökmindegy
2017. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Rengeteget segítettek! :)
2017. aug. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!