Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs tünetek de nem...

Menstruációs tünetek de nem kell még megjönnie. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy jelent-e annyira komoly kérdést a dolog, hogy megérje nőgyógyászhoz fordulni ezzel.


Két hete volt a legutóbbi menstruációm, de egy héttel a vége után ismét olyan érzésem volt, mintha megint meg akarna jönni- persze, nem jött meg. De a méhemben szurkáló érzésem van, a petefészkeim feszülnek, a mellem érzékeny és folyton felváltva sírok és ingerlékeny/türelmetlen vagyok, ahogyan az minden hónapban pár nappal az előtt hogy megjönne.

Az utóbbi időben rendszeres volt, kiszámítható, 1-2 napos ingadozással, ezért sem értem, hogy most ez mi.


Nektek volt már ilyen? Normális jelenség vajon, vagy olyan jellegű, amit már nőgyógyásszal érdemes megbeszélni? 4 hónapja voltam utoljára rutin ellenőrzésen, akkor semmi bajom nem nem volt.


Köszönöm előre is!


2017. júl. 23. 22:12
 1/5 anonim válasza:
Szia :) terhesség szóba jöhet? Nekem azonnal ez jutott eszembe. Egyébként ilyen már velem is volt, de aztán 3-4 napon belül el is múlt,valamilyen betegség lappangott bennem és ezért voltak a tünetek.
2017. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a "félidő" / ovulácó miatt van. Szerintem ha néha előfordul, az még normális. Nekem néha ilyenkor vérzésem is volt régebben. Mondjuk nekem PCOS-em is van.
2017. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel félidőnél vagy, én peteérésre tippelnék.
2017. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is vagy terhességre, vagy peteérésre tippelnék.
2017. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tesztet még nem csináltam, de elméletileg szóba jöhet terhesség. Köszi, ezt a tippet még leellenőrzöm.

A peteérés nem csak pár napig tart? Korábban sosem fájt. Egy hétig meg főleg nem.

2017. júl. 24. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!