Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tisztába vagyok vele, hogy ezeregy ilyen kérdés van ezen az oldalon, de kétségbe vagyok esve.

15 éves vagyok, körübelül 2 éve van már meg a ciklusom. Nem olyan rendszeres, de minden hónapban megjött. Volt amikor 27, de volt amikor 39. napra volt meg.

Még szűz vagyok, nem voltam fiúval. Úgyhogy a terhesség előfordulására elég kevés az esély.


Tehát, augusztus 5.-én volt a 28. napom. Ma pedig 16.-a van. Ami azt jelenti, hogy ez a 39. napom. És még mindig nem jött meg.


Tudom, hogy ez így semmit nem mond, de meg vagyok ilyedve és valamiféle megnyugtazásra vágyok. Szerintetek ez normális? Eddig mindig megjött, ha nem is pontosan. Most miért nem? Talán pont az emiatti idegeskedésemtől?

A válaszaitokat megköszönném.


2017. aug. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vészes a 39 nap. A stressz is befolyásolja, igen. Nyugodj meg, meg fog jönni...
2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen!
2017. aug. 16. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan meg fog jönni. De talán itt az ideje, hogy ellátogass egy nőgyógyászhoz (van kifejezetten tini nőgyógyász), ő többet fog tudni mondani ezekről a "kezdeti" dolgokról.
2017. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 evésen jött meg először, Aztán 1 évig nem, De úgy konkrétan egyszer sem. Most pedig már rendeszeresen. Sok mindentől függ ne stresszelj, Meg fog jonni. ^^
2017. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még a nőgyógyásszal várnék egy kicsit, de ha továbbra is így marad kénytelen leszek ellátogatni.
2017. aug. 17. 08:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, végül tegnap, 47. napra megjött. Valószínűleg az idegeskedésem volt a kiváltó ok. De persze ezt nem lehet tudni.
2017. aug. 25. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!