Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok fehér folyás, alhasi...

Sok fehér folyás, alhasi fájdalom, sűrű vizelési inger?

Figyelt kérdés

Tegnap óta rengeteg a fehér folyásom, nagyjából olyan mint ovulációnál, sok és átlátszó/fehér, emellett pár napja a petefészkem/alhasam is fáj, de nem erősen, alig érzem.

Ma pedig 1-2 óránként rohangáltam pisilni, a vizelet szagos, de nem csíp, csak tompán fáj utána az alhasam. Ez valami nemi betegség vagy felfázás? 1-2 hete ugyanezek a tüneteim voltak pár napig, a folyás leszámítva, de akkor épp nyaraltunk és mire hazaértünk már semmi bajom nem volt. Lehet hogy az tért vissza csak erősebben? Kértem időpontot nőgyógyászatra de csak jövőhétre kaptam, addig hogyan tudnám itthon kezelni ezt?

A felfázás járhat csípős vizelet nélkül? Kamillás ülőfürdő mennyire tud segíteni?



2017. aug. 17. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut vagy valamilyen kismedencei gyulladás lehet. Én ha felfázok sosem csíp pisilésnél. A kamilla teát inkább inni ajánlom, nagyon jó gyulladáscsökkentő meg vízhajtó. Meg amit én még ajánlanék az a tőzegáfonya kapszula. 2-3000 forint körül van, gátolja a baktériumok letapadását. Meg C-vitamin, multivitamin.
2017. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húgycső gyulladásod lehet. Ezt E coli baktérium okozza. Valószínű a nyaralásnál szedted össze. Rengeteg folyadék kell, és nagy hatóanyag tartalmú tőzegáfonya kapszula. Hüvelyflóra helyreállítót is használj!
2017. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!