Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szamoljam ki helyesen...

Hogyan szamoljam ki helyesen a peteérésem idopontjat?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mar rola de mindenhol maskepp irjak le, szeretnem megtudni melyik a helyes szamolasi modja.

Tehat eloszor is nekem rendszeres a menstruaciom , de mivel nem szedek fogamzasgatlot igy nincs ami szabalyozza napra pontosan. Altalaban 24, de van h 21, 23, 26 napos a ciklusom. Ilyenkor honnam tudom meg h mikor van peteeresem? Minden honapba van par nap elteres?! Mert tegyuk fel, legutobb 24 napos volt (jul.30-aug.03), ugy tudom h ahany napos a ciklus abbol 14et kell kivonni es megkapjuk a pontos peteeres datumot. Nalam akkor ez azt jelenti h ebbe a honapba aug.8 korul volt peteeres? Es amugy a menzesz elso napjanak iyenkor a barnas folyas ia szamit? Mert nalam neha az egy egesz napot igenybe vesz,fontos h azt is szamoljam-e. Johetnek a tapasztalatok, segitsegek. :) egyebkent nem szokott fajni semmim, tehat ehhez se tudom kotni.



2017. aug. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy hány napos a ciklusod, mert nem a hónap végén van peteérésed, hanem a hónap közepén. Megjön: az az első nap, utána a 14. és 16. nap között elég esélyes a terhesség. Előtte pár nappal már szintén lehet rá esély, de abban a három napban biztosan, ha minden rendben van.
2017. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, a 14-16 nap között van. Ha nagyon odafigyelsz a testedre, akkor tudni fogod, hogy mikor. Megváltozik a folyás például, ilyenek. Rá kell jönni, hogy nálad mik azok a jelek, amik utalnak rá.
2017. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De egyébként miért ennyire fontos ez? Abban a pár napos periódusban ugyan olyan termékeny vagy, tehát ha pl baba miatt akarod tudni, akkor sem lényeges, csak hogy legyen aktus abban a 2-3 napban.
2017. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!