Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometrozis gyanus vagyok?

Endometrozis gyanus vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szokott gorcsolni a hasam, a menzesz elott is mar egy hettel. Receptes Cataflamot szedek ra, a kb ket het alatt elfogy egy dobozzal. Ezek a gorcsok orakig tartanak gyogyszer mellett is.

Az egyuttlet alatt szokott szurni/nyomni a mehem tajan, es a petefeszkeim kornyeken. Elofordul, hogy random napkozben is. A menzeszem az elso 2-3 napban nagyon eros, orankent kell tampont cserelnem. Ha ez nem lenne eleg, szornyen faradekony vagyok. Mintha mar egy eve nem aludtam volna. Nemtudom ezek mennyite fuggenek egyaltalan ossze, csak a netem olvasgattam rola. Nogyogyaszhoz csak a jovoheten tudok elmenni, addig is gondoltam megkerdezem, tud-e errol valaki valamit. :(



2017. aug. 21. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyanús, hogy az. Nekem is volt/van. Petefészek cisztával műtöttek. Mindenképp menj el dokihoz, az ultrahangon lehet látni, hogy mi a helyzet.
2017. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a bajom mint neked csak annyi különbséggel hogy nekem nincs erős vérzésem.

Az orvos azt mondta be van gyulladva a méhem. Kaptam antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt és elmúlt a fájdalom. Szóval nem kell egyből endometriózisra gondolni. Én is azt hittem az a bajom.

2017. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!