Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, van esélyem a...

Mit gondoltok, van esélyem a teherbeesésre? Mi a véleményetek a ciklusomról?

Figyelt kérdés

IR-rel és PCOS-sel küzdök, 27 éves vagyok. A diétát sajnos hol tartom, hol nem, az elmúlt egy évben fogytam is valamennyit. Eddig évente 3-szor, 4-szer ha volt vérzésem, amik csak pecsételések voltak. Azonban most ilyen a ciklusom:

2016.december 9-14.

2017.január 11-16.

2017. április 13-18.

2017. május 18-23

2017.június 26-július 1.

2017.augusztus 4-9.

Szerintetek van esélyem a teherbeesésre? Volt olyan, hogy észleltem magamon a peteérés jeleit, de akkor nem tudtunk együtt lenni a párommal, mert máshol tartózkodnunk. Illetve sokszor nem tudom eldönteni, van-e peteérésem az adott hónapban.



2017. aug. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Mérd az ébredési hődet, és akkor tudni fogod, hogy van-e peteérésed.

Ez a felsorolás kb semmit nem mond, csak hogy van ciklusod.

2017. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusod 14-16. napja között (vagy akár az ezeket megelőző pár napban is) átlátszó, bő folyást és szurkáló érzést tapasztalsz a hasadnál, akkor valószínűleg van peteérésed. Ha egyik tünet sincs, akkor marad az ovu teszt.


Egyébként sok sikert, drukkolok. Nekem is hormonproblémáim vannak, átérzem, bár mi még nagyon nem tartunk a gyerekvállalásnál, de nagyon szeretnénk majd.


L/19

2017. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!