Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hozzám területileg tartozó...

A hozzám területileg tartozó rendelőintézetben nem bízom. Pesten hol lehet egy helyen nőgyógyászati vizsgálatot és mammográfiát végeztetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahová területileg mennem kéne rendelőintézet - nos, bennük nem bízom már, az évek során többször is hibáztak esetemben - és nagy ívben kerülöm őket, amennyire ez lehetséges.


Nőgyógyászati rákszűrést és mammográfiát szeretnék csináltatni (vagy mell UH, mert ha jól tudom az én koromban(35) még csak UH-t csinálnak mammográfiát csak 45 év felett). Budapesten hol találok ilyen intézményt, ahol mindkettőt megcsináltathatom?


Tisztában vagyok vele, hogy így nem lesz ingyenes. De legalább fogadjanak......Eddig a Szent Kristóf intézménnyel beszéltem, ők csak 11.kerületi lakosokat fogadnak.



2017. aug. 22. 16:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!