Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló felíratásához...

Fogamzásgátló felíratásához milyen vizsgálatok szükségesek?

Figyelt kérdés
most fogom csak elkezdeni és kíváncsi vagyok mire számítsak.
2010. máj. 25. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy sima nőgyógyászati vizsgálat volt, rákszűrés. Hamar meg van, ne aggódj :)
2010. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Igazából csak a nőgyógyászodat kell felkeresni és ő fogja megmondani hogy melyiket ajánlja és meg is vizsgál.
2010. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati vizsgálat + rákszűrés + vérvétel
2010. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Manócska'90 ***** válasza:
Szia! Engem meg se vizsgált, mert pont megvolt. Miután elmúlt a vérzésem, rá egy héttel visszahívott, megkérdezte, hogy vannak-e mellékhatásai a gyógyszernek (semmi bajom nem volt tőle és azóta sincs), utána megvizsgált (sima rákszűrés), írt beutalót vérvételre és várt ultrahangra délután.
2010. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretes nőgyógyásznál szokásos vizsgálat + rákszűrés + vérvétel. De csomó helyen csak felírják.
2010. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
uh akkor szerintem mégsem íratok,:S
2010. máj. 25. 14:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Na mi van berezeltél még sem fontos?
2010. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Manócska'90 ***** válasza:

Ajj, ne mondd már, hogy ennyitől beijedtél?


Én se akartam nőgyógyászhoz menni, de anyukám azt mondta, hogy ha ahhoz nagylány vagyok, hogy lefeküdjek valakivel, akkor ahhoz is legyek nagylány, hogy elmenjek az orvoshoz. (Elmentem és azóta nem piszkál, mert tudja, hogy felelősségteljesen élek szexuális életet és ha kell, akkor elmegyek az orvoshoz.)


Most komolyan, ne már. Nem a világ vége. Az én dokim énekelt közbe, meg viccelődött - azért is, hogy ne parázzak gondolom, mert nekem is az első vizsgálatom volt.


Tessék szépen elmenni! Nem fogsz belehalni!

2010. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem a vizsgálat a gáz ha nem a vérvétel, undorodom a vértől de még a sajátomtól is. képes vagyok helyszínen rosszul lenni. de ezt nehéz megérteni azoknak akik ne élték még át. mind1. azért köszi a válaszokat.
2010. máj. 25. 14:59
 10/14 Manócska'90 ***** válasza:

A vérvétel nekem is para. Nekem a tű miatt. Rettegek tőle. Egyszer, amikor az orrmandulámat vették ki, elszaladtam a nővér elől, aki az érzéstelenítőt adta volna be...


Én úgy oldottam meg ezt a problémámat, hogy próbálok nagyon nem oda figyelni és sose nézek oda. Kb ki vagyok csavarodva mindig. A testem előre néz, de a fejem hátra. Úgyhogy rögtön meg is kérdezik ilyenkor, hogy avértől félek-e ennyire. Ha kedvesek, akik a vért leveszik, akkor fognak Rád figyelni. Hidd el, még számtalan olyan helyzet lesz életed során, amikor vérvételre lesz szükség, és nem viszakozhatsz majd. Ez ne tartson vissza! (Utolsó voltam, 19/L)

2010. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!