Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló felíratásához...

Fogamzásgátló felíratásához milyen vizsgálatok szükségesek?

Figyelt kérdés
most fogom csak elkezdeni és kíváncsi vagyok mire számítsak.
2010. máj. 25. 13:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

az a baj h én nagyon parázok a vérvételtől olyan szinten h 8éves korom óta nem is voltam és akkor is olyan szinten macerásan vették le a vért mert egyszerűen nem jött belőle, és többször szurkáltak stb tehát fhu.

tudom most sokan arra gondolnak h fhu de beszari de ez van én vállalom XD

2010. máj. 25. 15:36
 12/14 Manócska'90 ***** válasza:

Nem gondolom, hogy beszari vagy. Az ilyen fóbián nagyon nehéz felülemelkedni. Nekem is volt olyan, hogy többször szúrtak meg: CT-nél kellett a folyadéknak vmi bigyókás tűt feltenni, de annyira féltem a tűtől (+ vékony is vagyok), hogy szegény nővér nem talált vénát. Bár magamat jobban sajnáltam, mert mind2 kezemet teleszurkálták.


Azt hiszem, hogy a Te félelmedet hosszú távon kéne "kezelni". Ha most nem is mész el emiatt, az még nem is olyan vészes. De hosszú távon Neked is könnyebb lesz, ha kisebb félelemmel mész vérvételre.


Remélem egyszer sikerül majd valamelyest legyőznöd ezt, mert tudom, milyen rossz - bár nekem már úgy ahogy sikerült megtalálnom a megoldást.

2010. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
és neked hogyan sikerült megtalálnod a megoldást?
2010. máj. 25. 16:30
 14/14 Manócska'90 ***** válasza:

Próbálok másra figyelni: mindig valami nagyon jó dologra gondolok, amitől boldog leszek. Például a barátomra. Nekem is kellett ugye a fog.gátló miatt vérvételre mennem és amikor várakoztam és utána ahogy ott ültem végig arra gondoltam, hogy ezt kettőnkért teszem, hogy szabadabb és jobb legyen a szex (egyikünk sem élvezi gumiban). És ez úgymond erőt adott arra hogy odatartsam a karom. Bár azért eléggé remegett, úgyhogy megfogtam a másik kezemmel, amit meg támasztottam a térdemmel. És még véletlenül sem néztem oda, beszélgettem a nővérkékkel (vagy nem tudom, hogy hívják azokat, akik leveszik a vért), kicsit viccelődtünk, így elterelődött a figyelmem. És hopp, egy perc sem volt az egész és már kész is volt.


Tudom, hogy az is rossz, hogy vársz és ott van az a sok kisgyerek, aki mind bömböl. Ezt én úgy oldottam meg, hogy rendelés előtt kb másfél órával már ott voltam (otthonról hoztam vizeletmintát, hogy ne kelljen ott lemenni), így én voltam az első és nem kellett sem végighallgatni, sem végignézni senki akcióját.


Ettől még uúgy félek a tűtől, a gondolatától is borzongok, de amit muszály, azt muszály. És amikor ott vagyok ezekkel a kis "trükökkel" elég higgadtan és nyugodtan végig tudom csinálni, és utána olyan jó érzéssel tölt el, hogy igen, megcsináltam, ezen is túlvagyok.


(Egyébként valahol olvastam, hogy végeztek egy kísérletet, hogy azoknak a lányoknak, akik szerelmük képét nézték, magasabb volt a fájdalomküszöbük. Szerintem lehet benne valami.)


Sok sikert Neked, remélem tudtam segíteni!

2010. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!