Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feljek a nogyogyasztol?

Feljek a nogyogyasztol?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok.

3 honapja vesztettem el e ideje lenne elmennem orvoshoz kivizsgasra..de nagyon felek..hogy mi van ha talal valamit..vagy bemutat egy gyereket oda de arra szinte semmi esely nem lenne mert mindig vedekeztunk es soha nem volt gond es nem is aktiv a nemi eletunk..de en mar kivagyok😭😭 segitsetek!!


2017. aug. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod sincs félni, minden nő túlélte eddig a vizsgálatot :D ha meg valami baj van, akkor inkább derüljön ki minél előbb, nem?
2017. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Koszonom a valaszt!:)
2017. aug. 22. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért találna bármit is? Babát meg főleg, ha egy csepp esélye sem lehetet rá, mert rendesen védekeztetek és meg is volt rendesen havonta? Rákszűréshez fog kenetet venni..ha nem fáj semmid ami gondra utalhat odalent, akkor nincs mitől tartanod...nem fogsz ott feküdni alulról félpucéron 1 órát, max 5-10 percet ami 1 órának tűnik😀...ha nagyon félsz hívj el magaddal valakit barátodat/anyudat/barátnődet..nem kell bemenniük veled, viszont amíg várakozol a vizsgálatra elterelhetik a gondolatodat...ha attól félsz, hogy kiderűl hogy már nem vagy szűz, valószínűsítem hogy csak úgy tudhatja meg az orvos, ha elmondod neki, hogy már éltél nemi életet, viszont a szűzhártya akár sportolásnál vagy esetleg kelleténél nagyobb tampon használata miatt is elszakadhat...
2017. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A havim mindig rendesen megjon bar most a szokottnal kevesebb jott es megijedtem..

De mondom mindig hasznalunk gumit es nincs mitol tartanom de egyszeruen amig nem hasznalok tablettat nem birok megnyugugodni..

Mar total kesz vagyok.

Hetfon megyek.

Elkiser baratom.

2017. aug. 23. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!