Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínű hogy hüvelygombám...

Valószínű hogy hüvelygombám van de anyamnak nem akarok szolni és nem is tudnam hogy elmondani neki mert ilyenekrol nem beszelek úgymond vele és sose vitattam meg az ilyeneket egyedül meg nem mehetek el nőgyógyászhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hany éves vagy?

Lehet kapni vénynélküli hüvelykupot

2017. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyenekről nem beszélsz vele, miket nem vitatsz meg vele? Ez nem szex, felvilágosítás, meg intim téma, hanem egy betegség, amitől szenvedsz. Nyugodtan szólj neki, menjetek el orvoshoz, mert ez nem játék. De ugyanolyan dolog, mintha más testrészeddel lenne probléma.
2017. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok

Hat igazából sosem szoktam elmondani ha van valami bajom és nem is igazan tudom hogy hogy adhatnam elo:/

2017. aug. 23. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

elhiszem ha kellemetlenül érzed magad. de hidd el neki is volt már benne része..

én úgy mondanám neki hogy: anya úgy néz ki összeszedhettem valami fertőzést,mert viszketek alul..

Mi szokott erre használni? és akkor erre csak reagál valamit.


De amúgy mivel én hajlamos vagyok rá és sokszor járok így. ezért irom hogy nem muszáj azonnal nődokihoz rohanni. viszont ha nem mulasztja el akkor igen!


mindjárt linkelek neked hüvelykúpot

2017. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van nagyobb városokban gyermek nőgyógyászat is.

De egyébként Canesten kombi vény nélkül kapható.

2017. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!