Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomók a hónaljban?

Csomók a hónaljban?

Figyelt kérdés

Pár napja észre vettem, hogy csomók vannak a hónaljamban. Csak a jobb oldalon. Jelenleg kettőt érzek, az egyiket elvakartam, az volt az első. Nem tudtam, hogy mi volt az, elég rendesen fájnak is.

Valakinek valami tipp, hogy mi, illetve miért lehet az ott?

Durván izzadok, ezért erősebb dezodort használok. Lehet hozzá köze? Vagy azért mert mostanság elég sokàig vagyok ugyan abban a ruhában, és megizzadok, így mutatkozik az irritàció?

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. aug. 23. 21:39
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Az okozhatja, amit írtál.
2017. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem szőrtelenítés miatt alakultak ki, úgyhogy bőrgyógyász ajánlására abbahagytam az epillátor használatát és azóta gyanta. Krémet is kaptam rá, ami gyorsan segített, meg most is kenem néha. Ezzel vigyázni kell mert én is ha később kapok észbe csak műtéttel lehet eltávolítani ezeket. Krém mellett még egyébként nekem a párakötés is segített. Remélem tudtam segíteni ezzel!:)
2017. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezzel most megnyugtattatok.:)

Remélem, hogy nem kell kiszabdalni belőlem.

2017. aug. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!