Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mammográfia után küldenek...

Mammográfia után küldenek levet az eredményről, vagy csak akkor küldenek, ha baj van?

Figyelt kérdés
Életemben először jártam mammográfiai szűrésen, mivel családban előfordult emlődaganat. Ma reggel pedig kaptam egy levelet az emlőcentrumtól. Eléggé vékony, mintha csak egy lap lenne, de nem merem kibontani. Másnak is küldenek levelet akkor is, ha minden oké, vagy csak akkor, ha visszahívnak probléma miatt? A nőgyógyászati szűrésről sosem kapok levelet, ha megyek az éves rákszűrésre, a doki rá szokott nézni az eredményre a gépben, aztán megcsinálja az újabb szűrést, kommentárt nélkül. Kellene félnem?

2017. aug. 24. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 14. kerületbe járok, 2 hét múlva visszamehetek a leletért. Nem hinném, hogy máshol kiküldenék az eredményt, erre nincs pénze az egészségügynek.

Valószínűbb, hogy újból vizsgálatra hívnak be, várhatóan nem lett jó az egyik felvétel és megismétlik. Ne izgulj, sok szerencsét!

2017. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel volt a családban igy komplex vizsgálat kell.

Uh szövettan fizikális .mammográf.is nekem igy van évente.szövet csak elősször volt

Meg mri.

2017. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Debrecenben kiküldik a leletet mindenkinek.
2017. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!