Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradás, mellbim...

Senkimégisvalaki kérdése:

Menstruáció kimaradás, mellbimbó furcsaságok, negatív teszt. De mi történik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is tudom, hogy orvoshoz kéne mennem, de csak a jövő héten tudnak nekem időpontot adni szeptemberre, úgyhogy addig várnom kell...

Júniusban volt egy partnerem, akivel kilyukadt a gumi, másnap reggel azonnal a nőgyógyásznál kezdtem, 24 órán belül be is vettem a 72 órás tablettát. Megjegyzem, soha ezelőtt nem volt erre szükség, amikor tartós kapcsolatom volt, ott fogamzásgátlót szedtem, csak annak már vége és 3 éve nem élek vele. Itt viszont pánikhelyzet és még időben "kezelve" lett a dolog, az orvos azt mondta, hogy azért két hét múlva jöjjek vissza, vagy csináljak gyorstesztet a biztonság kedvéért. Rá egy hétre megjött (pedig 2 és fél hete volt meg előtte), később meg is csináltattam a gyorstesztet, negatív lett.

Azóta viszont nem jött meg. Volt egy másik partnerem is (nem gyakran váltogatom őket, csak most ez így jött ki), vele nagyon vigyáztunk, gumi volt, sokszori ellenőrzés, hogy ne legyen baj. Addigra már egyszer meg kellett volna jönnie, de úgy voltam vele, hogy a 72 órás tabletta biztosan elcsúsztatta, nem foglalkoztam vele igazán, plusz elég sok stressz ért mostanában és már volt olyan, hogy amiatt eltolódott. Most már a második hónapja se jött meg, pár napja csináltam gyorstesztet, az is negatív lett. Igazából amiért aggódom, az az, hogy görcsölni görcsölök időnként, a bizsergés, amit akkor szoktam érezni, az megvan, de semmi egyéb jele annak, hogy visszaállna a testem működése a jó vágányba.

A másik, amit viszont ma vettem észre, hogy az egyik mellbimbóm vagy besötétedett, vagy anyajegy lett rajta. Ezt abból gondolom, hogy nem a teljes felülete sötét és az udvarba is átszökött ez a "kör". A teszt még mindig negatív, bár tudom, hogy tévedhet, de most már kicsit kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet és ezzel így egyáltalán elmehetek-e a nőgyógyászhoz időpont nélkül, nem-e fog elküldeni a bús 'csába? Tapasztalt már valaki ilyet? Előre is köszi a válaszokat!


24N


2017. aug. 25. 13:54
 1/1 anonim válasza:
Sikerült kideríteni mi volt?
2017. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!