Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont beleesik a nyaralás...

Pont beleesik a nyaralás idejébe, van valami ötlet? Fontos

Figyelt kérdés
Egész nyáron nem tudtunk menni semerre strandra, nyaralni, bármi, a munkáról szólt a nyár, de augusztus közepére (14-15-16) sikerült intézni pár napot, mert már csak akkor volt hely. Viszont nekem 11.-én meg fog jönni a menstruációm. Mivel szedek fogamzásgátlót,mindig pontosan jön. Úgy hallottam, hogy ha nem fejezem be a szedését, tehát nem tartok szünetet a 21 tabletta után, akkor a vérzés elmarad. Nem tudom ez igaz - e, soha nem próbálkoztam ilyennel, de most nagyon szívesen vennék pár ötletet, hogy legalább azt a 3 napot élvezni tudjam. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 30. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Betegtájékoztatóban benne van, mit kell tegyél
2017. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyaralás első napján már a 4.napja lesz,hogy menstruálsz,vagy neked 5-6 napig nagyon erős szokott lenni?
2017. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

"Úgy hallottam, hogy ha nem fejezem be a szedését.."

Ha a tájékoztatót olvastad volna egyszer is,akkor nem csak hallhattál volna róla,hanem olvashattál volna is.

2017. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2es: Hát nagyjából az 5. napon szokott gyengülni.:)


Egyébként olvastam a tájékoztatót, de tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, hogy volt-e, aki már próbálta. :)

2017. júl. 30. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek bejön, és van, aki végigpecsételi a második levelet.
2017. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már többször is csináltam így a sok év alatt, sosem volt problémám, nem pecsételtem. Ha mondjuk évente egyszer csinálsz ilyet, nem lesz gondod belőle, de tényleg visszaélni nem szabad vele.
2017. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!