Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználattal kapcsolatos...

Tamponhasználattal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Első napokban, mikor erősebb a vérzésem, Super Plus tampont használok, ez kb. olyan 3-4 óra alatt telik be. A felhelyezéssel nincs semmi gond, viszont "visszafele", ahogy megduzzad, nagyon tud fájni (a sima supernél is); és utána nem is tudok felhelyezni másik tampont, hanem betétet kell használnom. Ez ellen tudok valamit tenni? Van, hogy muszáj tampont használnom betét helyett, meg egyébként is jobban szeretem.

17/szűz



2017. aug. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem túl nagy a tampon. meg lehet megserted a hüvelyed belül ahogy húzod ki, nem eleg a normal tampon? és akkor sürübben csereled?
2017. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normállal legfeljebb másfél óráig bírom, igazából ez lenne a cél, hogy ne kelljen ilyen gyakran cserélni. :(
2017. aug. 25. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat azert faj mert szuz vagy. Pont ezert szuzeknek csak a minit es a normalt ajanljak. Szerintem is inkább hasznalj normalt es takj meg be egy betetet is es akkor kb ugyanannyi ideig fogja birni mintha egy Supert hasznalnal
2017. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy, kiszárad a hüvelyed, használj applikátoros ib tampont, azt fel fogod tudni tenni
2017. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább használj normált, meg tegyél alá egy szárnyas betétet, és akkor bírni fogod legalább 2-2,5 óráig.
2017. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl nagy neked, marad a tampon+betét :-/
2017. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!