Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éves kislányomnak először...

10 éves kislányomnak először volt menstruációja, baj ha tampont használtunk?

Figyelt kérdés
Nem volt itthon csak tampon, ma jött meg neki. Azt használtunk és azóta is az van benne. Lesz baja tőle? Mert szépen működik neki.

2017. aug. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy lehetne baja. Mekkora tampon volt? Mármint hogy normál vagy mini?
2017. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normál, az enyémből adtam neki.
2017. aug. 25. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha más nincs akkor jó, de holnap első legyen betétet venni, vagy mini tampont. Én 18 éves vagyok (már nem szűz) és én is minit használok, nekem a normál kényelmetlen, meg kicsit nagy is, gondolom első menstruációnál meg végképp az lehet.
2017. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj,de ilyen fiatal lánynak jobb betétet hasznàlni,az viszont nem jó,hogy 1 napja úgyan az van bent neki.Betétet egyedül is könnyebben tud használni.


Nekem 11 évesen jött meg de kizárt lett volna hogy anyám előtt letoljam a bugyim ès ő tegye be.Amikor megjött nekem anyu otthon se volt,simán tudtam hogyan kell betétet v. tampont használni

2017. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 viki256 válasza:

Szerintem elsönek ne tampont hanem KB. 1-2 hónapig vàrjatok addig betétet hasznàljatok de ha a betét nem vàlik be akkor lehet tampont is hasznàlni. csak az a lényeg szerintem ne az elsö alkalomkor

egyböl tampont hasznàljunk

2017. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!