Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtt egy piros kisebb dudor a...

Nőtt egy piros kisebb dudor a kisajkamon mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra lettem figyelmes hogy viszket a kisajkam, megnéztem és egy kicsi piros dudor volt rajta, most már kicsit kellemetlen ha hozzáérek viszont már nem viszket, mi lehet ez és mivel tudom kezelni?? :(

2017. aug. 26. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:
*Nem élek nemi életet.
2017. aug. 26. 12:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Pattanás, faggyúmirigy-eldugulás. Magától el fog múlni, fel fog szívódni. Ha nagyon makacs, akkor egy hét múlva nagyon hegyes, fertőtlenített tűvel megpróbálhatod óvatosan megszúrni, hogy kijöjjön a genny. Egyszer nekem is volt ilyen.
2017. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egy pattanás. Igen, sajnos ott is tud ilyen nőni. Eszedbe ne jusson megszúrni bármivel! Zuhany alatt állva felpuhul a bőr, nagyon könnyen kinyomható, ha megérett. Fájni fog, de csak egy pillanatig, utána úgy megkönnyebbülsz, hogy na. Csak addig és az fáj, amíg átöri az utat, hogy kijöjjön. Nem fáj jobban, mintha arcodon nyomnád ki a patit, csak más érzés, mert érzékeny terület, és nyálkahártyán van. (amúgy ott alul félkézzel kell csinálni, mert kettővel nem biztos, hogy hozzáférsz.
2017. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!