Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Suliba betét, vagy...

Lányok! Suliba betét, vagy inkább tampon a jobb?

Figyelt kérdés

Eddig mindig betétet használtam, de most nyáron-muszájból-kipróbáltam a tampont, és eléggé bejött. Viszont nem tudom, hogy suliba melyik lenne a jobb. Esetleg ha van tapasztalatotok, akkor írjátok le légyszi.

14/L



2017. aug. 27. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érdekel,ugyanígy vagyok :DD

14/l

2017. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik neked kényelmesebb :) Én sokszor reggel döntöm el, hogy épp milyen kedvem van.


L/26

2017. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben a tampont mondanám

. Kis helyen elfér a nadrágyzsebbe téve el tudtok menni kicserélni. (Még a betétet gyürmöszölöd vagy táskástól viszed) Ülni tamponban sokkal kényelmesebb is . Nem érződik hogy van ott valami. Ráadásul tesi elött sem kell aggódni hogy kilóg a betét szárnya stb.

2017. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Tampon! Nem csak iskolában, hanem bárhol máshol :D
2017. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Úgy látszik a legtöbben a tampon mellett vagytok :D

Esetleg valami tipp, hogy mibe tenni azokat?

Én gondoltam arra,hogy üres zsepis tasakba(remélem értitek mire gondolok :D) belerakni néhányat.

2017. aug. 27. 23:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, a betet kenyelmetlen es budosodik.
2017. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Én betétet használok, nekem az kényelmesebb.

Nem dugdosom nadrágzsebbe meg ilyesmi, hiszen semmi ciki nincs benne, minden lány menstruál, természetes dolog.

2017. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Részemről kizárólag tampon, mindig, mindenképp, mert utálom a betétet.


A pzs-s zacskó jól hangzik. Nekem mindig van zseb a nadrágomon, de kis zacskót is tartok, amiben a használt tampon lapul, amíg el nem jutok a szemetesig, ha olyan helyen vagyok, ahol erre is szükség van.

2017. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag sokáig betéteztem, mert anya érzékeny és nem használhat tampont én meg nyilván őt követtem ebben, mint alegtöbb lány meg annyira tanácsot se tudott adni, stb. Aztán először a húgom kezdett tamponozni utána én, ikertesóm a mai napig betétes.

A reggel döntöm el, milyen kedvem van az nálam is megvan :-D Ha egész nap itthon vagyok vagy már a vége felé és alig van valami, akkor betét. Éjszakára mindig betét. Amúgy tampon, de egy tisztaságit érdemes a tampon alá betenni, esetleg erős napokon egy kis három cseppest. Valszeg hófehéren fogod kidobni, de jobb a biztonság :-D Részemről én a táskám zsebében tartom a tampont aztán egy nem túl feltűnő mozdulattal kiveszem és a markomban elviszem a vécébe. Nem is rejtegetem, de nem is mutogatom. Ha betétcsere akkor persze táskával megyek.

25/N

2017. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Évekig betétet használtam, de mindig cikinek éreztem, át is áztam párszor, mert nem volt lehetőségem cserélni, vagy túl sokan voltak a mosdóban ahhoz, hogy merjek cserélni, mert hát ugye eléggé hangos. :D


Aztán kipróbáltam a tampont, és mindenben jobb a betétnél :) Nálam főleg ez volt a baj, hogy hangos, igaz, a tampon csomagolása is csörög, de nem annyira feltűnő, mint mikor téped lefelé a bugyidból a betétet. :D

2017. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!