Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is olyan érzés tamponna...

Nektek is olyan érzés tamponnal a menzesz mintha nem is lenne meg?

Figyelt kérdés
Betettel meg egyszeruen nem lehet elfelejteni hogy megvan... Erzed hogy jön ki beloled a ver... Kenyermetlen... Csorog...

2017. aug. 14. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is ezt tapasztaltam. a nyáron használtam elöször tampont és ahhhh hihetetlenül jó volt *-*
2017. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én piszok mázlista vagyok, mert ha azt mondom, hogy a 12ből 3 alkalommal fáj, akkor is lehet, hogy sokat mondok. Az egyetlen, amit ilyenkor érzek az maga a folyás, igen, illetve ilyen izzadós időben a szagok. :D Én önmagát a tampont sem szoktam magamban érezni, tehát igen, elég átlagos érzésekkel telnek el ezek a napok is :) A tampon egy remek dolog! :D A betétet a kezdetek óta utálom, azt csak éjszakára használom.
2017. aug. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%
Én nem használok tampont az orvosom is a betétet javasolta inkább több okból. És hiába szexelek és tágultam a tampon nekem kényelmetlen és nem roppan egészségtelennek tartom,hogy egy bizb""t feldugjak ami beszívja a vért és ott áll a hüvelyemben egy két órát. Arról nem beszélve,hogy baromi büdösek tőle néha a lányok. Hamarabb be bűzlik mint a betét ami még illatos is nekem. Cserélem sűrűn és nincsen gond. Két diàk társam is volt..nő akiknek menstruáció szaguk volt. Az egyikük tőlem kért tampont -.-. Undorító! A barátnőmnek is az a tapasztalata,hogy a tampon több okból,egészséges és higénai szempontjából is rosszabb mint a betét. A párom pedig szintén a betétet preferálja. Állítólag az exe néha rinyàlt a tampon használat miatt,hogy utána kellemetlen lenni, büdös a hüvelye és stb. Fúj!
2017. aug. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is kb 2 éve használok tampont, nem tudom miért nem kezdtem előbb. :D Tényleg olyan érzés, mintha nem is menstruálnék. Éjszakára mondjuk betétet használok, de reggel le is kell fürödnöm, mert kb a derekamig véres vagyok.
2017. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
4-es te van olyan sz**tlen aki rosszul hasznalja akkor a betetet . fuj
2017. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem ha betét van, ha tampon mindehogy érzem mert anynira fáj a hasam-derekam- és a lábaim hogy megőrülök.

Tamponnal sokszor még jobban fáj.

2017. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annak a válaszolónak írom legfőképp, aki nagyon a tampon ellen van:


Teljesen mindegy, hogy betét vagy tampon, a higiéniára ugyanúgy figyelni kell. Nem tudod elkerülni, hogy ne legyen mindened véres, így is, úgy is a véredben ülsz, a tampon azért jobb, mert tényleg mélyen van fent és egyből szívja, ezért nem érzed azt, hogy folyik belőled. Betéttel szerintem büdösebb a vér, mert ahogy lehúzod a bugyid, egyből ott van, ha meg a tampont húzod ki, szinte nem is érzed.


Amúgy meg mindenki azt használja és akkor, ami bevált neki. De a tampon egy tényleg csodás "találmány". Mióta ezt használom, vissza sem akarok gondolni a betétre. Persze, a biztonság kedvéért az első napon mindig van bent egy betét is, nehogy átázzak, de az már nem olyan zavaró.

2017. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre van a tampon, de én akkor is érzem, mert piszkosul görcsölök :D
2017. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fájdalmat leszámítva az elején, tényleg nem érzem. Amint hat a fájdalomcsillapító, máris jobb.
2017. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen így sokkal jobb .
2017. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!