Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ovulációs teszt még negatív...

Az ovulációs teszt még negatív, de a hőm ma visszaesett. Akkor most hogy van ez?

Figyelt kérdés

Az ehavi ciklusomban a hőm egészen máig 36,25 - 36,45 körül alakult. Pénteken kezdtem ovu-tesztelni, azon nagyon halvány volt a tesztcsík, épp hogy látszott, így a szombatit ki is hagytam. Tegnap (vasárnap) már határozottan erősebb volt, de még mindig negatív, viszont a hőm ma visszaesett 36,16-ra... 3 hónapja hőmérőzök, az eddigi tapasztalataim alapján ha a hőm leesik 36,2 alá, másnap, max harmadnap jön a 36-6 - 36-9 fokos hő, és fent is marad a kövi mensiig, tehát "elvileg" megvolt az ovu.


Én úgy tudom, hogy pozi oviteszt esetén 24-36 órán belül lesz tüszőrepedés, de ha a teszt negatív, mégis visszaesik a hő, akkor akkor nálam valami nem stimmel.


Van valaki, akinek hasonlóan alakul a peteérése?


Köszönöm!



2017. aug. 28. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
En az ovutesztben biznek, mert a homerozes nalam problemas, nem tudom mindig ugyanabban az idoben vezetni. Szerintem lojj el ma is egy tesztet, es ird meg, mit mutat,hatha tudunk segiteni!
2017. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy írtál! Mindenképpen ma is lövök egyet és írok!


Azt nem mondtam mert túl hosszú lett volna, illetve 2 dologról nem akartam elkezdeni beszélni, de most már leírom, remélem nem gond! A hormonjaim sem működnek teljesen megfelelően. Picit alul működik a pajzsmirigyem (2,4; a babásodáshoz 1 körül kellene lennie) illetve a progeszteron szintem is irtó kevés (14nmol, aminek jóval többnek kellene lennie). Igazából abban sem vagyok biztos, hogy van rendes ovulációm, most járogatok a nődokimhoz illetve csüt megyek endokrinológiára is. Még nincs babaprojekt, más tünetek miatt kezdtem el a kivizsgálást, bár az is igaz, hogy lassan szeretnék gyerkőcöt.

2017. aug. 28. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
FSH es LH szintet neztek-e? Mert ha ezek nincsenek rendben, akkor a tuszoerest befolyasolhatja. Milyen lett a tegnapi ovu teszt?
2017. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. napos LH 3,26 U/L FSH 6,15 U/L

21. napos LH 7,3 IU/L FSH 5,0 IU/L


A dokim azt mondta h ezek nem rossz értékek, de én már nem tudom. Remélem az endo-s segít.


A tegnapi ovuteszt full negatív. Szerintem nem volt sikeres peteérésem a hónapban

2017. aug. 29. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de lehetseges. Az orvos tobbet tud majd mondani.

En az ovutesztet 6 napig szoktam hasznalni, es szepen latszik rajta a negativtol a full pozitivig a fejlodes. Remelem neked is hamarosan minden rendben lesz!

2017. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem keserítesz el, tudom, hogy valami nem okés, sajnos a tabi abbahagyása után felborult minden. Ettől függetlenül én is remélem, hogy sikerül helyrerakni a dolgokat hamar. Köszi szépen a válaszaid! :)
2017. aug. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!