Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasmenes normalis menstruacio...

Hasmenes normalis menstruacio alatt?

Figyelt kérdés
ez a harmadik napom. mint mindig,most is nagyon faj a hasam, 2-3 orankent kell csereljek annyi van,hanyingerem van, nem tudok kimenni a hazbol egy egesz hetig,gyomrom is faj, megy a hasam 2 napja..ez a sok gyogyszer beszedesetol lehet? tegnap kettot szedtem, ma pedig egyet. 1.5l vizet iszok naponta, lehet ettol is elindul a hasam?14 eves vagyok.

2017. aug. 30. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális igen.
2017. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

A gyomorfájás meg a hasmenés szerintem nem normális. El kéne menned orvoshoz

Addig is jobbulást!

2017. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! meg lenne egy kerdesem. miota megjott folyamatosan ugy erzem, hogy wcre kell mennem nagydolgot vegezni. viszont mikor megyek nem jon semmi. ma reggel voltam es azota folyamatosan erzem hogy kell. szekrekedesrol meg ugye nem lehet szo:) ez erdekeben mit csinalhatnak?
2017. aug. 30. 14:49
 4/4 anonim válasza:
Ez ilyen. A hasmenes attol van, hogy a tested probalja magatol tompitani a fajdalmat. Nekem is ilyen a kezdetek ota.
2017. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!