Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Aranyer?

Mi lehet ez? Aranyer?

Figyelt kérdés
A vegbelnyilasomtol lefele a huvely fele van egy 'bornyulvany' aminek a teteje barna szinu es bol boritja a vegbelnyilasomnal pedig ez a rozsaszines 'Nyalkahartyaszinu' es nyalkahartya boritja. Faj es viszket de nem verzik es nem valadekozik. Kerem mellozetek az olyan valaszokat h menjek orvoshoz mert ezt 13 eves lanykent nem annyira egyszeru. Valakinek van valami otlete hogy mi lehet ez es mennyire sulyos? 13/l

2017. aug. 30. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem irni hogy a szuleimnek es a nagyszuleim kozul is sokaknak van aranyere.
2017. aug. 30. 19:56
 2/6 anonim ***** válasza:
A leírásból inkább fibroma lehet, de ha nyálkahártya borítja és viszket, akkor lehet vírusfertőzés hatására kialakult képlet is, netán condyloma is.
2017. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem azert nem fibroma merr ugy tudom az az idos embereknel szokott lenni (persze tudom ez nem jelenti azt h fiataloknal nem Lehet) de leginkabb azert mert ez nagyon faj meg viszket (most eppen nem annyira nagyon) es arrol ugy olvastam h semmilyen tunet nem szokott lenni ,es akk gondolom nem is fajna ha az lenne.

Hat ez elegge erdekesen nez ki mert az aljat bor boritja (sotetbarnas ,talan kicsit lilas) es a vegbelnyilasomnal van rajta csak nyalkahartya vagyis tudom nagyon hulyen hangzik de olyan mintha a 3/4 e bor lenne a vegbelnyilasomnal pedig nyalkahartya. (De nem biztos h nyalkahartya lehet h az a resze mar csak 'borszinu'. De azert koszonom a segitseget.

2017. aug. 30. 20:21
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Meg ugy tudom h a condyloma a hiv fertozes miatt alakul ki,amit ugy tudok h csak nemi uton lehet elkapni,es mint irtam 13 eves vagyok azert nem elek nemi eletet.

2017. aug. 30. 20:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki??
2017. szept. 2. 09:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Senki??
2017. szept. 7. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!