Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe alhasi fájdalom mire...

Enyhe alhasi fájdalom mire utalhat?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer-kétszer főleg reggelente érzek enyhe alhasi fájdalmat,az alhasam közepén. Tényleg nagyon enyhe, nem is kellemetlen, de azért érezhető. Nem tompa fájdalom. Fertőzésem lenne? Semmi más jel nem utal rá, az orvosom szerint bél eredetű lehet, bár csak egy UH-t csinált a nőgyógyász
2017. aug. 31. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Székleted rendben van? Nem vagy székrekedéses, vagy éppen hasmenésed nincs? Ugyanis a beleid is azon a tájékon vannak, tehát amiatt is lehet. Tehát nem feltétlenül nőgyógyászati eredetű a probléma.
2017. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát néha menni szokott a hasam, fél éve kivették az epehólyagom
2017. aug. 31. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor amiatt fáj.

Próbálj jobban odafigyelni az étkezésre. Kerüld azokat az ételeket, amik nem tesznek jót epeműtétet követően.

2017. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és hasznos választ!

Próbálok odafigyelni, nem eszek olyat ami gondot okozhat. A gyakori étkezés problémás, mármint nem megy ez a többször keveset, 3x eszem és nagyobb adagot és néha éhgyomorral vagyok, most így átgondolva talán ezek lehetnek a probléma forrásai

2017. aug. 31. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor tuti, hogy ez a gond.

Engem is műtöttek emiatt, plusz egyéb gyomor- és bélproblémám is van, így néha nekem is szokott lenni. De hát azért próbálok odafigyelni, így nem szokott nagyobb gond lenni.

2017. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!