Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tippeket tudnátok adni?

Milyen tippeket tudnátok adni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,idén kezdem a gimit és nagyon(!)zavar hogy kicsi a mellem..még ha kitömött "melltartót" is veszek fel,az se segít..tudnátok valami tippeket adni hogyan tudnám kicsit megnövelni?


ui: plusz a nyáron felszedtem pár kilót és olyan hülyén nézek ki hogy eddig csinos és vékony lány voltam,most lett egy kis hasam is,és combom is!de mellre semmi nem megy és úgy nézek ki mint egy jóllakott óvodás...tudom hogy a fiúk nem ezt nézik,igazából ez nem is érdekel,de szerintem a lányok egy része is hülyén fog rám nézni mivel nekem van az osztályban a legkisebb mellem..és én is hülyén érzem magam:(



2017. aug. 31. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy te ilyen vagy, nem vagy egyedül. Ha elégedett leszel magaddal úgy ahogy vagy, akkor azt sugárzod magadból, legyél kedves és lesz több barátnőd is a suliban, egyik sem a melled fogja értékelni.
2017. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! igazad van,csak nekem ez akkor is nehéz...de igyekszem elfogadni magam:)
2017. aug. 31. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én már igaz 11-es vagyok, de amikor bekerültem 9-be nekem is kis mellem volt(azota már nagyobb lett). Énis aggódtam, hogy mit fognak szolni, de nemlett semmi, sőt még külön kis mellűek csopiba is összefogtunk barátnőimmel. Ráadásul van olyan barátnőm akinek még mindig csak kicsi, már skálát is felállítottunk, hogy kicsi közepes nagy legnagyobb, meg ilyen hülyeségeket. Ne aggodd tul, sztem tiis elpoénkodjátok, vagy ügyet se fognak rá vetni.
2017. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tök jó ötlet ez a csoport:D nagyon szépen köszönöm a válaszod,ezzel kicsit felvidítottál:) remélem nekem ifog változni,de talán találok barátokat akik hasonló problémával küzdenek:P
2017. aug. 31. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmnek szerintem melle sem volt amikor a gimit kezdtük.

Aztán mostanra mellesleg jól összeszedte magát.

Kb. 21 éves korodig nőhet.


Nekem E-s mellem van. Jól mutat, de nehéz és nyáron izzad is. Futni 3 sportmelltartóval esetleg tudok, de úgy is elég kellemetlen.

Szép melltartó ekkora méretre nem sok van. Kínaiban nincs rám méret, így simán van, hogy 12-15000 között fizetek egy melltartóért.

A fiúk pedig esküszöm neked (bármit mondanak) a kicsi feszes ciciket szeretik.

2017. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:


Ezt férfitársaim többsége nevében kikérem magamnak: a többségünk a természetes nagy melleket szereti igazán. A kicsik számomra kimondottan taszítóak is.

2017. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!