Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ifjúsági nőgyógyászatra lehet...

Ifjúsági nőgyógyászatra lehet menni 20 évesen?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy nő vizsgáljon meg, és a közelben csak ifjúsági nőgyógyászaton van női orvos.
2017. szept. 1. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Maximum maszekba pénzért, ha hajlandó fogadni.

Mért irtózol annyira a férfi nőgyógyásztól?

2017. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmegyek férfihoz is, ha muszáj, csak kevésbé érezném kínosan magam egy nőnél.
2017. szept. 1. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Hú, én semmi pénzért nem mennék nőhöz, de te tudod. :)
2017. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Sokkal felszabadultabb, őszintébb az ember egy nőnél és nincs akkora szégyenérzete. Jó teszed, hogy nőhöz akarsz menni! Egyébként fel kell hívni és rákérdezni. Ha ott nem, privátba biztos fogad.
2017. szept. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
20 évesen ideje lenne felnőnd.
2017. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó végre megmondta! Sok hülye válaszoló is öcsém! Menjél pasihoz vagy magánhoz! De ne az alapján válassz hogy férfi vagy nő, hanem ismerősök véleménye alapján! A nők között is sok a paraszt! Gondold már végig!
2017. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Akár csak te, "kedves" előttem szóló!
2017. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. A többiek leszállhatnak rólam, nem úgy gondoltam, hogy bármilyen orvoshoz elmennék, csak mert nő. Nem értem, miért zavar titeket, hogy nem szeretnék feszengve, gyomorgörccsel bemenni egy férfihoz Az, hogy felnőtt vagyok nem azt jelenti, hogy innentől bárki előtt levetkőzöm ha van lehetőségem mást is választani.
2017. szept. 2. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

20 éves vagy, mit fosol?


Értem, hogy kellemetlen, de én nőhöz akkor sem mennék, ha az életem múlna rajta (kis túlzással).

Vizsgált meg nő, egyszer, azt hittem, lerúgom, úgy fájt, olyan durva volt.

2017. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Senkivel ne törődj! Ahogy neked kényelmesebb és jobb! Én sem mennék férfi orvoshoz, több mint 25 éve, ugyan ahhoz a dr nőhöz járok és ha nyugdíjas lesz, akkor is nőt keresek!
2017. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!