Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy cseréljek betétet amikor...

Hogy cseréljek betétet amikor a pasimnál vagyok úgy hogy ne legyen hangos?

Figyelt kérdés
20/l
2017. szept. 2. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért a pasid, ha még annyit is szégyellsz előtte, hogy nőből vagy, ezért időnként betétet kell cserélned?
2017. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

???

Hangosan cserélsz betétet?

Vagy a pasi a wc előtt hallgatózik?

Nem tudja, hogy már menstruálsz?


Nőjjetek fel!

Hidd el, hiába akarod a tökéletes formád hozni, felnőtt férfi tudja, hogy te is cserélsz betétet, pisilni és kakilni is szoktál, és büdöset szellentesz. Akkor mi van, ha hallja, hogy betétet cserélsz? Semmi! Lehet, pont örül is, mert tuti hogy nem vagy terhes.

2017. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen hangos amikor a bugyimról leveszem és ha kibontom az újat. Akkor ha pl megyünk valahova én akkor cserélek és ő meg vár engem a folyosón,cipőt felveszi addig stb. oda szerintem kihallatszik
2017. szept. 2. 10:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek miatt nem éri meg idegeskedni.
2017. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Duenna ***** válasza:
81%
Miért kellene ezt szégyellned? Ebben nincs semmi szégyellnivaló! A nőnek az egy természetes dolog, hogy ellátja magát menzesz alatt, és ez természetes egy pasinak is. Ha esetleg hallja a dolgokat, akkor tudni fogja, hogy betétet cseréltél, és kész. Nem fog rád ezért fura szemmel nézni, csak tudomásul veszi.
2017. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "csendes" betét. Ha zavar a "zaj", akkor használj tampont. Ezen szerintem nincs mit szégyellned, nem kell emiatt zavarba jönnöd. Természetes dolog hogy menstruálsz, és ez azzal jár, hogy tampont vagy betétet használsz.
2017. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehetsz 20 évesen ennyire éretlen gondolkodású?
2017. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom h nem kéne de szégyenlem.
2017. szept. 2. 14:10
 9/18 anonim ***** válasza:
Lefeküdni vele, együtt élni vele nem szégyellsz?
2017. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk még le
2017. szept. 2. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!