Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat mennyire fájdalmas ez a vizsgálat és meddig tart? Utána míg ott kell maradnom a férjem bejöhet hozzám? Meddig kell ott maradni? A bodítást injekcioval végzik?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs bódítás, de nekem még csak kellemetlen sem volt, pedig rettenetesen feltem tole. Mindenki ijesztegetett. Végül életem talán legvidámabb vizsgálata volt, végigröhögtük az egészet. A röntgenesek szóltak a dokinak, hogy kicsit álljunk már le, mert így nem lesz jó a kép.

Nálunk látogatás hétköznap 3-tol 6-ig van. De a társalgóban egész nap lehet látogatót fogadni. Én kiültem oda, mert a szobában pihenni akartak a többiek. Hivatalosan egy éjszakát nálunk bent kell tölteni, de én hazajöttem az orvosom beleegyezésével.

2017. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kedvem röhögni, amikor csinálták, sajnos fájdalmas volt, nem is kicsit...

De a cél érdekében mindent!

Azért ki lehet bírni...

2017. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is nagyon fájt, de nem tartott legalább sokáig. De èletem leghosszabb másodpercei voltak. Nekem összesen körülbelül 15 percig tartott. Nem kaptam se fájdalomcsillapítót és altatás sem volt, de vannak olyan magán klinikák ahol lehet kérni. Az hogy beengedik e a párodat az egyèni de gondolom igen.Engem utána rögtön hazaengedtek, de van olyan ahol előtte utána bent kell kicsit feküdni.Konzultálj az orvosoddal! Kitartást! 😉
2023. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!