Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy október...

Mi lehet az oka, hogy október óta nem akar megjönni, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Okt 6-átol 4 napig barna folyásom volt, majd okt. 20-án megjott a menzim. 2-3 hete néha megszédulok és hányingerem is szok lenni. Hétfon voltam dokinál, azt mondta, h nem látja hogy terhes lennék. Oktober ota nem akar megjonni. A mellbimboim kicsit érzékenyek és folyton éhes vagyok. Multhéten csináltam tesztet, de - lett.
2007. nov. 24. 16:31
 1/2 anonim válasza:
81%
Szia! Nekem ugyan ez a bajom. Okt. 15. én megjött 2 napra, és azóta semmi. Voltam uh, vettek vért, teszt neg. A doki azt mondta hogy lehet hogy megbújt valahol a baba. Elvileg nekem semmi szervi bajom mert kivizsgált. A következő menszesz megjötte vagy nem megjötte után kell vissza mennem controllra. Volt már egy ilyen nálam, és 12 hetesen találtak rá a bébimre. Igen rendesen megbújt. Szerintem kérj te is egy kivizsgálást hogy a szervi bajokat kizárhasd. De lehet hogy téged is meg tréfál egy pocak lakó mint engem!!! Kitartás! Ha következő mensid se jön meg, akkor kérj egy vérvételt. Elvileg ennyi idősen ki fogja mutatni már! Drukkolok!
2007. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy ultrahang vizsgálatot. És, ha az is negatív talán kéne egy hormonszint vizsgálat is.
2007. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!